Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-02-18 IŠKILMINGAI PAMINĖTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMETIS (atnaujinama)
  

Vasario 16-ąją minėjome reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Šią dieną visoje Lietuvoje plazdėjo vėliavos, skambėjo bažnyčių varpai, liepsnojo laužai, miestuose, miesteliuose, kaimuose vyko šventiniai renginiai. Ant savanorių kapų šalyje buvo degamos atminimo žvakutės. Žodis – 1918 metų vasario 16-osios Aktas – nebūtų galėjęs virsti kūnu – valstybe – jei nebūtų buvę savanorių, kurie tapo Lietuvos kariuomenės pamatu. Būtent jų atsidavimas ir kova padėjo pagrindus mūsų valstybei. 

2018-02-16 VYTAUTO DIDŽIOJO PAGERBIMO ŠVENTĖ VELIUONOJE
  

Vasario 15 d. Veliuonoje įvyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta Vytauto Didžiojo pagerbimo šventė. Ji prasidėjo iškilminga Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokytojų ir mokinių, vietos bendruomenės narių, karių ir jaunųjų šaulių, Jurbarko rajono savivaldybės vadovų  ir kitų svečių eisena. Skambant Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios varpams, šventės dalyviai žygiavo restauruoto Vytauto Didžiojo paminklo link.

2018-02-16 ŠVENTINIS KONCERTAS SMALININKUOSE
  

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vasario 15 d. įvyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas koncertas, kuriame lankėsi ir smalininkiečius su švente pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Koncertas šioje mokykloje tęsis ir vasario 16 d. 16.00 val. Jame savo pasirodymus Jums dovanos ir svečiai iš Latvijos – jaunimo šokių kolektyvas „Magone“. Koncertą vainikuos šimto deglų eisena ir Lietuvos valstybės himno giedojimas prie Smalininkų varpo. Maloniai kviečiame dalyvauti.

2018-02-14 PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS SU LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGOS LDK KĘSTUČIO ŠAULIŲ 7-ĄJA RINKTINE
  

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas ats. mjr. Kęstutis Bauža vasario 14 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios sudarymui pritarė Jurbarko rajono savivaldybės taryba 2018 m. sausio 25 d. vykusiame posėdyje (sprendimo Nr. T2-25). Sutarties pasirašymo proga Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas ats. mjr. Kęstutis Bauža merui padovanojo simbolinį rinktinės ženklą. 

2018-02-14 JURBARKAS PUOŠIASI ATKURTOS LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO MINĖJIMUI
  

Vasario 13 d., pradėti Jurbarko miesto puošybos darbai, skirti artėjančiam valstybingumo šimtmečiui. Septynios Jurbarko viešojo transporto stotelės (2 – Dariaus ir Girėno g., 1 – Lauko g., 1 – Sodų g., 1 – Vydūno g., 1 – Muitinės g., 1 – Vytauto Didžio g.) bus papuoštos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtais plakatais.

2018-02-14 FONDAS „ŠVIESKIME VAIKUS“ JURBARKO RAJONO VAIKŲ DARŽELIŲ AUKLĖTINIAMS ĮTEIKS ŠIMTMEČIO DOVANAS
  

Šie metai yra labai didi ir graži šventė visai Lietuvai, todėl norėdamas įprasminti šventę darbais, labdaros paramos fondas „Švieskime vaikus“ dalį paramos skyrė mažųjų Lietuvos piliečių etninės kultūros edukacijai. Fondas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga šalies vaikų darželiams, tame tarpe ir Jurbarko, įteiks ypatingą dovaną – šiuolaikiškus stilizuotus tautinius kostiumus. Net 170 Dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurtų kostiumų pasieks Jurbarką. Jais darželių auklėtiniai pasipuoš iki Vasario 16-osios, kuomet visa Lietuva švęs valstybės atkūrimo šimtmetį. po 10 kostiumų vaikučiams.

2018-02-14 NACIONALINIS DIKTANTAS – KOVO 2 D.
  

VšĮ Pilietinės minties institutas kartu su partneriais kaip ir kasmet rengia Nacionalinio diktanto konkursą. Šiemet jis vyks kovo 2 d. (penktadienį) 11 val. Jurbarke jis bus rašomas Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, tačiau tą galimybę turi ir jos filialai, mokyklos, kitos įstaigos.

2018-02-13 PARDUOTI NENAUDOJAMI PASTATAI MOSTEIKIŲ KAIME
  

Vasario 13 d., antradienį, vykusiame Jurbarko rajono savivaldybės administracijos organizuotame viešajame aukcione parduoti nenaudojami buvusios Mosteikių mokyklos pastatai Eržvilko seniūnijoje. Pastatus pavyko parduoti iš ketvirtojo karto. Savivaldybės administracija siekia neprižiūrimiems ir nenaudojamiems pastatams rasti naujus šeimininkus, tačiau aukcionai, jeigu ir įvyksta, tai dažniausiai ne iš pirmo karto.

2018-02-13 GIRDŽIUOSE ĮSTAIGOS VEIKS DAUGIAFUNKCIO CENTRO PRINCIPU
  

Dar praėjusiais metais prasidėję rangos darbai Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus patalpose – jau finišo tiesiojoje. Planuojama, kad čia jau nuo šios vasaros įsikurs ir Girdžių seniūnijos administracija, ir Girdžių biblioteka. Bibliotekos patalpų remontas jau baigtas. Tam iš rajono biudžeto skirta 5 217,09 Eur lėšų suma. Bibliotekoje naujai išvedžioti elektros laidai, glaistytos ir dažytos sienos, įrengtos lubos ir naujas apšvietimas, pakeistos durys, šlifuotas ir lakuotas parketas, atlikti kiti darbai. Patalpos bus šiuolaikiškai suremontuotos ir erdvios. 

2018-02-13 EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDYJE APSVARSTYTOS GRĖSMĖS
  

Afrikinis kiaulių maras, tuberkuliozės protrūkis, gripo epidemija, pasirengimas galimam pavasariniam potvyniui, savivaldybės ūkio subjektų civilinė saugos būklė ir gaisrų prevencija – tai aktualiausi šių dienų klausimai, kuriuos svarstė Jurbarko rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos nariai vasario 7 d. vykusiame posėdyje. 

2018-02-06 DĖMESIO! JURBARKO RAJONE PASKELBTA GRIPO EPIDEMIJA
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. O1-156 Jurbarko rajone nuo 2018 m. vasario 6 d. paskelbta gripo epidemija. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai įpareigoti šį įsakymą paskelbti rajono spaudoje, savivaldybės interneto svetainėje ir informuoti savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas bei visuomenę. Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius įpareigotas teikti informaciją Jurbarko rajono gyventojams apie gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktiką bei būtiną elgesį gripo epidemijos metu. 

2018-02-06 SMALININKŲ SENIŪNIJOS PROBLEMAS KEIČIA POKYČIAI
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis vasario 2 d. lankėsi Smalininkų seniūnijoje, kur susitiko su seniūnu Ramūnu Alminu bei seniūnijos darbuotojais. Seniūnas supažindino administracijos direktoriaus pavaduotoją su seniūnijos veikla, aptarė aktualiausias problemas, vykdomus ir planuojamais darbus bei ateities perspektyvas.

2018-02-06 SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO SVARSTYMAS PRADĖTAS PRISTATYMU VISUOMENEI
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos parengtas 2018 m. savivaldybės biudžeto projektas sausio 30 dieną buvo pristatytas visuomenei. Į viešą pristatymą buvo pakviesti ne tik savivaldybės tarybos nariai, skyrių vedėjai, bet ir seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, nevyriausybinių organizacijų vadovai bei žiniasklaidos atstovai. Nors biudžetas numatomas tvirtinti tik vasario 22 dieną vyksiančiame Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdyje, savivaldybės vadovai siekė kuo anksčiau pradėti šio projekto svarstymą ir įtraukti kuo daugiau suinteresuotų asmenų, atstovaujančių įvairiausioms visuomenės grupėms. Tai buvo įmanoma padaryti tik gavus preliminarius skaičius po Lietuvos Respublikos biudžeto patvirtinimo Seime ir patikslinus galutinius skaičius su šakinėmis ministerijomis.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.